Kas yra Dropshipping’as ir kaip jis veikia?

Jei planuojate pradėti nuosavą el. Prekybos verslą, vienas iš populiariausių metodų, kuriuos reikia apsvarstyti, yra „dropshipping’as“, nes tai suteikia verslininkams greitą būdą susidaryti produktų katalogą ir parduoti produktus internetu neturint atsargų savo sandėlyje. Šiame straipsnyje aptarsime visus „dropshipping’o“ metodo pagrindus.

Pavaizduotas dropshipping’o metodas.

Kas yra dropshipping’as?

Paprastai tariant „dropshipping‘as“ yra lengvas būdas pradėti prekiati daiktais internetu, nelaikant jų sandėlyje ar rankiniu būdu nesiunčiant jų klientui.

Įprastoje mažmeninės prekybos srityje, nesvarbu, ar tai būtų automobilių detalės, žaislai vaikams, ar kompiuteriai, įmonės savininkas turi išlaikyti sandėlį, kuriame yra kaupiamos visos atsargos. Kai kas nors perka prekę, pati parduotuvė tvarko prekės pakavimą sandėlyje ir tada siunčia tą prekę tiesiai savo pirkėjui.

Tačiau pradėjus naudojant „dropshipping‘o“ metodą nelieka fizinio inventoriaus, kurį būtų galima valdyti ir pakuoti/siųsti. Kai pirkėjas perka, Jūsų parduotuvė apdoroja užsakymą ir perduoda jį savo pasirinktam tiekėjui, kuris tada parengia užsakymą, supakuoja prekę ir išsiunčia ją pirkėjui. Parduotuvės savininkas moka pasirinktam tiekėjui tik už prekę, kai kas nors ją perka; jie nėra atsakingi už jos gamybą, saugojimą, pakavimą ar pristatymą patys.

Dropshipping’o privalumai

Didžiajai daliai e-prekybos verslininkų didžiausia „dropshipping‘o“ nauda yra ta, kad ji leidžia greitai atidaryti internetinę parduotuvę, neturint jokių prekių fiziškai savo sandėlyje. Kadangi jūs perkate produktą tik po jo pardavimo (ir po to, kai jums buvo sumokėta), „dropshipping‘as“ gali užtikrinti greitą ir lengvą pinigų srautą su minimaliausiomis investicijomis.

Štai keletas pagrindinių „dropshipping‘o“ privalumų:

Parduokite viską, ką norite

Yra tūkstančiai „dropshipping‘o“ tiekėjų, parduodančių beveik, bet kokį produktą, kurį galite įsivaizduoti. Į savo internetinę parduotuvę ar kitą prekybos vietą galite pridėti tiek produktų, kiek norite, kokių norite ir nesunku visada pridėti daugiau.

Išbandykite rinką

„Dropshipping‘as“ suteikia galimybę išbandyti einamiausią prekių rinką ir pamatyti kurie produktai yra patraukliausi jūsų pirkėjams, neinvestuojant pinigų į fizines atsargas. Jei produktai parsiduoda gerai ir suteikia jums norimą pelną, super! Jei ne, visada galite visiškai atsisakyti jų ir pakeisti kitais, tai jums nieko nekainuos.

Daugiau galimybių klientams

„Dropshipping‘as“ suteikia Jums paprastą būdą padidinti produktų pasiūlą ir suteikti pirkėjams daugiau skirtingų produktų variacijų. Naudodami „dropshipping‘o“ prekybos metodą galite pardavinėti galybę produktų, kurių pirkėjai ieško, ir privilioti juos savo dideliu skirtingų produktų kiekiu.

Sumažinti veiklos kaštai

Įprastam prekybos būde kiekvienas produkto pardavimas kainuoja – prekių gabenimas, sandėliavimas, atsargų valdymas, darbo sąnaudos, surinkimas, pakavimas ir pristatymas. Sąnaudas taip pat padidina laikymo išlaidos, neperkamos atsargos. „Dropshipping‘o“ būdu visas šias išlaidas Jūs eliminuojate. Visais atvejais parduoti „dropship“ būdu produktą yra ženkliai pigiau, nei įsigyti ir jį sandėliuoti/pakuoti ir siųsti.

Daugiau lankstumo

Kol turite rankose telefoną ar nešiojamąjį kompiuterį galite valdyti savo verslą iš beveik bet kur. Kadangi nėra jokių paprastų parduotuvių ir inventoriaus, jums nereikia specialios erdvės verslui valdyti.

Nesikeičiantys kaštai, mažesnė rizika

Tradicinėje mažmeninės prekybos ar elektroninės prekybos parduotuvėje padidėję pardavimai taip pat reiškia padidėjusias išlaidas. Yra daugiau produktų, kuriuos reikia nusipirkti, sandėliuoti ir parduoti. Naudojant „dropship“ modelį, didžiąją dalį darbo atlieka jūsų tiekėjas, todėl jūs galite sumažinti rizikas ir patirti mažiau papildomų išlaidų.

Dažniausiai užduodami klausimai

‣Ar prieš parduodant reikia mokėti už produktus?

Ne. Didžiausias „dropshipping’o“ pranašumas yra tas, kad jūs nemokate už produktus iš anksto. Jūs perkate produktą tik po to, kai parduodate ir gaunate už jį mokėjimą.

‣Kiek pinigų reikia, kad galėčiau pradėti prekybą?

Sukurti „dropshipping’o“ parduotuvę yra žymiai pigiau nei atidaryti tradicinę mažmeninės prekybos parduotuvę ar pirkti ir sandėliuoti prekes. Prekiauti galima pradėti per socialinius tinklus, grupes, nuosavą e-parduotuvę, nepatiriant jokių išlaidų.

‣Kaip pateikti užsakymus tiekėjams?

Dauguma „dropshipping’o“ tiekėjų priima užsakymus internetu per portalą , o kai kurie netgi leis užsakymus pateikti el. Paštu arba telefonu.

‣Kur galiu rasti „dropshipping’o“ tiekėjų?

Visus tiekėjus galite rasti mūsų parduodamame sąraše, sugrupuotame pagal šalis, prekes. Sąraše yra virš 500 tiekėjų iš viso pasaulio, daugiausia jų Europos Sąjungoje esančių.

Pradėti prekiauti dar nebuvo taip paprasta!

Pradėkite elektroninės komercijos prekybą su mūsų parengtu unikaliu tiekėjų sąrašu. 

Shopping Cart