Taisyklės ir sąlygos

1. Sąlygų galiojimas

1.1. Šios produktų užsakymo sąlygos (toliau – „Sąlygos“) reglamentuoja teisinius santykius, sukurtus tarp MB „Marketingo sprendimai“ (toliau – „Pardavėjas“), prekybos aplinkos www.dropshipnow.net savininko (toliau – „el.parduotuvė“), o asmuo, pateikiantis užsakymą (toliau – Pirkėjas), kai perkami produktai (toliau – produktas).

1.2. Internetinės parduotuvės taisyklėse ir nuostatose nenurodytus klausimus reglamentuoja Lietuvos Respublikoje galiojantys įstatymai.

1.3. Pardavėjas turi teisę pakeisti šias Taisykles ir nuostatas. Apie Taisyklių ir sąlygų pakeitimus bei papildymus pranešama internetinėje parduotuvėje. Taisyklių ir sąlygų pakeitimai įsigalioja paskelbus atitinkamą pakeitimą ar papildymą internetinėje parduotuvėje arba bet kuriuo kitu Taisyklėse nurodytu laiku.

1.4. Jei užsakymas el.parduotuvėje buvo pateiktas prieš įsigaliojant Taisyklių ir sąlygų pakeitimams, užsakymui bus taikomos senosios Taisyklės, išskyrus atvejus, kai Sąlygose numatyta kitaip.

1.5. Pardavėjas turi teisę bet kada pakeisti internetinėje parduotuvėje parduodamų produktų kainas, nebent Taisyklėse ir sąlygose būtų numatyta kitaip.

1.6. Jei į pirkinių krepšelį įdėjote Produktus, tačiau dar nepateikėte užsakymo el.parduotuvėje ir jei po to Produktų kaina keičiasi, pateikdami užsakymą turite sumokėti kainą, galiojančią užsakymo pateikimo metu.

2. Kainos ir mokesčiai

2.1. Kaina, nurodyta elektroninėje parduotuvėje šalia produkto, bus taikoma elektroninėje parduotuvėje parduodamam produktui.

2.2. Visos elektroninėje parduotuvėje nurodytos kainos yra eurais (€).

3. Pirkinių krepšelis ir užsakymo pateikimas

3.1. Pirkinių krepšelis bus sukurtas tuo metu, kai pasirinkę Produktą spustelėsite mygtuką „Į krepšelį“. Produkto įdėjimas į pirkinių krepšelį neįpareigoja pirkti Produkto. Krepšelio turinį galite keisti, pridėti arba pašalinti Produktus bet kuriuo metu, iki kol patvirtinate užsakymą.

3.2. Norėdami pateikti užsakymą Internetinės parduotuvės užsakymo aplinkoje, pirkinių krepšelio puslapyje spustelėkite mygtuką „Tęsti atsiskaitymą“, Turėsite įvesti savo asmeninius duomenis, būtinus produkto pirkimui– sąskaitos sukūrimui. Po to būtina pasirinkti atsiskaitymo būdą, pirkdami patvirtinsite, kad sutinkate su Internetinės parduotuvės taisyklėmis ir nuostatomis.

3.3. Užsakymas laikomas patvirtintu, jei sumokėjote už internetinėje parduotuvėje pateiktą užsakymą naudodamiesi internetine bankininkyste ir paspaudėte mygtuką „Atgal į parduotuvę“, po kurio internetinėje parduotuvėje jums parodomas užsakymo / mokėjimo patvirtinimas. Klientas taip pat gaus elektroninės parduotuvės užsakymo patvirtinimą el.pašto adresu, kurį įvedė užsakydamas.

3.4. Patvirtinus užsakymą, užsakymas siunčiamas Pardavėjui, kad būtų patvirtintas ir pristatytas pagal Jūsų pasirinktą el. paštą.

3.5. Įvesdami duomenis, atidžiai peržiūrėkite pateiktą informaciją ir įsitikinkite, kad visa reikalinga informacija pateikta ir yra teisinga. Jūsų pateikta informacija yra pagrindas mums pabaigti užsakymą.

3.6. Pateikdamas užsakymą, Pirkėjas patvirtina, kad turi reikiamas teises ir įgaliojimus sandoriui įvykdyti. Pirkėjas, kuris yra nepilnametis (t.y. asmuo iki 18 metų), patvirtina, kad sutinka su Sąlygomis bei kad jo/jos teisėtas atstovas davė sutikimą sudaryti sandorį ir tam reikalingų lėšų.

3.7. Asmuo, kuris sudaro Produktų pirkimo-pardavimo sutartį, yra tas, kuris moka už Produktus.

3.8. Produktų pirkimo-pardavimo sutartis laikoma sudaryta (sutartis įsigalioja), kai Pirkėjo nurodytu el.pašto adresu išsiunčiamas patvirtinimas dėl užsakymo, paremto pirkinių krepšeliu.

4. Užsakymo įvykdymas

4.1. Jei sumokėjote už Produktus (patvirtinote užsakymą), patikrinus užsakymo duomenis automatiškai gausite užsakytą produktą parsisiųsti internetinėje svetainėje ir į el.paštą.

4.2. Sumokėjus už Produktus, Produktai bus pristatyti iškart.

4.3. Produktai bus pristatyti pristatymo el. paštu, kurį pasirinkote atlikdami užsakymą. Vėliau pakeisti el. pašto negalima.

4.4. Patikrinkite pateiktų duomenų teisingumą, kad pristatymo metu išvengtumėte vėlavimų ir nesusipratimų. Pardavėjas neatsako už kilusius nesusipratimus, jei nesusipratimas atsirado dėl Jūsų pateiktų užsakymo netikslumų.

5. Apmokėjimas

5.1. www.dropshipnow.net elektroninėje parduotuvėje atsiskaitydami už prekes, būsite nukreipti į Paysera sistemą ir galėsite išsirinkti Jums patogiausią apmokėjimo variantą.

5.2. Norėdami atlikti mokėjimą internetinės parduotuvės užsakymo aplinkoje, užsakymo puslapyje pasirinkite iš siūlomų Paysera mokėjimo sistemos variantų.

5.3. Įvedę duomenis ir pasirinkę tinkamą mokėjimo būdą, paspauskite mygtuką „Pateikti užsakymą“.

5.4. Užsakymas, pateiktas internetinės parduotuvės užsakymų aplinkoje, laikomas patvirtintu, jei sumokėjote už jį naudodamiesi Paysera mokėjimosi sistema ir spustelėjote nuorodą „Grįžti į el.parduotuvę“. Be to, Pirkėjo įvestu el.pašto adresu bus išsiųstas užsakymo patvirtinimas iš internetinės parduotuvės.

5.5. Jūsų asmens duomenų tvarkytojas yra MB “Marketingo sprendimai”. MB “Marketingo sprendimai” pateiks Jūsų asmens duomenis, reikalingus mokėjimams tvarkyti.

Duomenų valdytojo rekvizitai: Marketingo Sprendimai, MB

Registruotas adresas: V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237, Vilnius

El. paštas: [email protected]

Įmonės kodas: 304815959

Shopping Cart